Ulotka Zdrowia
Ochronny sztyft spierzchniętych ust SPF 20 - Neutrogena

Ochronny sztyft spierzchniętych ust SPF 20 - Neutrogena

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Neutrogena
  • Pojemność: 4,8g
  • Postać: sztyft
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Ochronny sztyft spierzchniętych ust SPF 20

Neutrogena Formuła Norweska Ochronny sztyft do suchych i spierzchniętych ust SPF 20 to produkt, który zapewni natychmiastową ulgę dla spierzchniętych ust. Głęboko nawilża i pielęgnuje. Poprawia także wygląd ust i nadaje im odpowiednią miękkość. Usta będą chronione podczas każdej pogody. Posiada filtr ochronny SPF 20.

Produkt należy stosować dla uzyskania natychmiastowej ulgi i dla optymalnej ochrony ust.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Ochronny sztyft spierzchniętych ust SPF 20

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."