Ulotka Zdrowia
Obstilax - Wspomaga prawidłowe wypróżnianie

Obstilax - Wspomaga prawidłowe wypróżnianie

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »Opis i skład produktu Obstilax

Obstilax to suplement diety, który wspomaga prawidłowe wypróżnianie i wspomaga pracę jelit. Preparat zawiera naturalne standaryzowane ekstrakty z rzewienia (rabarbaru) i senesu wspomagające prawidłowe wypróżnianie.

Preparat dostępny jest w postaci tabletek powlekanych, które należy przyjmować w ilości jednej raz na dzień. Należy popić suplement wodą. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Preparat przeznaczony jest dla dorosłych. Nie należy go przyjmować podczas ciąży oraz w trakcie karmienia piersią. Nie nadaje się do stosowania dłużej niż przez 10 dni. Jeżeli problemy z zaparciami nie ustąpią po tym czasie, należy skonsultować się z lekarzem.

Suplement należy przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Obstilax składniki:

substancja wypełniająca: celuloza, ekstrakt z rzewienia, ekstrakt z senesu, regulator kwasowości: cytrynian wapnia, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, otoczka (substancja zagęszczająca: hydroksypropylometyloceluloza, substancja wypełniająca: celuloza, substancja wiążąca: glicerol, barwniki. E171, E120 i E132). 1 tabletka zawiera 7-8.4 mg pochodnych hydroksyantracenowych w przeliczeniu na reinę oraz 10-16 mg pochodnych hydroksyantracenowych w przeliczeniu na sennozyd B.

Ekstrakt standaryzowany z: 1 tabletka
Rzewienia 200 mg
Senesu 200 mg

Opinie Obstilax

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."