Ulotka Zdrowia
Obcinacz do paznokci - Scholl

Obcinacz do paznokci - Scholl

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Scholl
  • Pojemność: 1 sztuka
  • Postać: urządzenie
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Obcinacz do paznokci

Scholl Obcinacz do paznokci to urządzenie, dzięki któremu można dbać o długość paznokci. W zestawie znajduje się także plastikowy pojemniczek na obcięte paznokcie. Urządzenie jest w stanie obciąć nawet bardzo grube i twarde paznokcie. Ścina paznokcie na prosto, co zapobiega ich wrastaniu. Objęte paznokcie trafiają bezpośrednio do plastikowego, płaskiego pojemniczka, który jest łatwy do umycia.

Obcinacz do paznokci - Scholl zastosowanie

Należy podnieść metalowe ramię urządzenia tak wysoko, jak to jest możliwe. Należy obrócić je o 180 stopni i ustawić do pozycji obcinania. Należy podcinać paznokcie w linii prostej. Nie należy ucinać ich zbyt krótko.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Obcinacz do paznokci

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."