Ulotka Zdrowia

O nas

UlotkaZrowia to portal, który ma na celu zapoznanie jego czytelników z produktami, w szczególności z suplementami, oferowanymi na rynku, a także lekami bez recepty.

Jako zespół osób zainteresowanych tematem farmaceutyki tworzymy rzetelne artykuły. Nasi czytelnicy mają możliwość także wyrażenia własnej opinii o produkcie przedstawionym na stronie, by przekonać Was do jego zmaówienia lub odwieźć od zakupu.

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."