Ulotka Zdrowia
Nutri Nano CoQ10 Na układ krążenia - Solgar

Nutri Nano CoQ10 Na układ krążenia - Solgar

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Solgar
  • Pojemność: 50 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Nutri Nano CoQ10 Na układ krążenia

Nutri-Nano CoQ-10 to preparat, w którym zastosowano nanotechnologię. Składniki odżywcze rozpuszczalne w tłuszczach są przekształcane w składniki amfifilowane, czyli takie, które mogą być rozpuszczalne zarówno w tłuszczach, jak i w wodzie.

Preparat polecany jest przede wszystkim osobom z chorobami układu krążenia, nadciśnieniem i dla większości pacjentów z kardiomiopatią.

Produkt Nutri-Nano CoQ-10 jest:

  • bezglutenowy,
  • bez składników mlecznych.

1 kapsułkę preparatu na dzień należy stosować przez 50 dni. Najlepiej stosować środek w trakcie posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore, powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Nutri Nano CoQ10 Na układ krążenia

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."