Ulotka Zdrowia
Nutri Baby IQ - Wspomaga prawidłowy rozwój dziecka

Nutri Baby IQ - Wspomaga prawidłowy rozwój dziecka

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Verco
  • Pojemność: 30 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Nutri Baby IQ

Nutri Baby IQ to dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego pozwalający uzupełniać braki DHA i witaminy D. Wspiera prawidłowy rozwój Twojego dziecka i jego mózgu. Jest odpowiedni dla niemowląt i dzieci. Preparat został przygotowany na bazie naturalnych składników odżywczych.

Ma przyjemny zapachGłównymi składnikami preparatu są:

  • witamina D – wpływa na prawidłowy wzrost i rozwój kości u dzieci,
  • DHA - przyczynia się do prawidłowego rozwoju mózgu u dziecka, wpiera rozwój układu nerwowego.

Nutri Baby IQ - dawkowanie

Preparat dostępny jest w postaci kapsułek twist off. Można je podawać niemowlętom od 6 miesiąca życia. Niemowlęta oraz dzieci powinny przyjmować 1 kapsułkę preparatu na dzień, a kobiety w ciąży i karmiące piersią 2 kapsułki na dzień. Końcówkę kapsułki należy przekręcić i otworzyć. Następnie, należy wycisnąć jej zawartość bezpośrednio do ust dziecka.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Nutri Baby IQ

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."