Ulotka Zdrowia
Nowy Protein Express - Formuła potreningowa

Nowy Protein Express - Formuła potreningowa

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: BioTechUSA
  • Pojemność: 2270 g
  • Postać: proszek
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Nowy Protein Express

Nowy Protein Express to formuła potreningowa, w którego składzie znajduje się białko serwatkowe oraz wiele wolnowchłanialnych węglowodanów. Nie zabrakło tu również glutaminy, BCAA i błonnika. Wszystko to sprawia, że możliwe jest budowanie masy mięśniowej i utrzymywanie jej w odpowiednim stanie. Ponadto, możliwe jest również uzupełnienie zapasów energii w organizmie. Preparat jest bezpieczny w stosowaniu.

Nowy Protein Express - dawkowanie

32 g preparatu, czyli jedną miarkę należy zmieszać z 250 ml wody. Należy przyjmować dwie takie porcje w dni treningowe, a więc jedną po treningu i drugą między posiłkami.

Nowy Protein Express - smaki 

  • truskawka
  • wanilia
  • czekolada
Jacek K

Jacek K, Trener personalny

Wieloletnie doświadczenie jako trener personalny w popularnych klubach fitness w Warszawie. Specjalizacja w dietetyce i suplementacji.


Opinie Nowy Protein Express

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."