Ulotka Zdrowia
Niverosin - Poprawia funkcjonowanie naczyń krwionośnych

Niverosin - Poprawia funkcjonowanie naczyń krwionośnych

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Aflofarm
  • Pojemność: 30 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Niverosin

Niverosin tabletki to suplement diety będący połączeniem składników sprawdzających się przy pielęgnacji cery naczynkowej. Preparat wspomaga prawidłowe funkcjonowanie naczyń krwionośnych, polepsza krzepnięcie krwi oraz zwiększa produkcję kolagenu.

Przyczynia się także do poprawy metabolizmu energetycznego i chroni komórki przed wolnymi rodnikami. Środek wskazany jest dla skóry z rozszerzonymi, pękającymi naczynkami, z widocznymi pajączkami, a także ze skłonnością do zaczerwienień.

Niverosin Składniki:

Diosmina, substancja wypełniająca: celuloza, kwas L-askorbinowy, substancja wypełniająca: fosforany wapnia, hesperydyna, rutozyd, substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza, amid kwasu nikotynowego, barwnik: dwutlenek tytanu, substancja glazurująca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, menachinon-7, substancja wypełniająca: dwutlenek krzemu, substancja glazurująca: hydroksypropyloceluloza, substancje glazurujące: wosk pszczeli i wosk Carnauba.

Składniki 1 tabletka
Diosmina 300 mg
Rutozyd 50 mg
Hesperydyna 50 mg
Niacyna 24 mg ekwiwalentu niacyny (150%)*
Witamina C 160 mg (200%)*
Witamina K2 (menachinon-7) 75 mcg (100%)*

*% Zalecanego Dziennego Spożycia.

Jadwiga D

Jadwiga D, Dermatolog

Od 19 lat specjalizuje się w dermatologi i problemach skórnych.


Opinie Niverosin

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."