Ulotka Zdrowia
NitroBolon II - Zaawansowany booster tlenku azotu

NitroBolon II - Zaawansowany booster tlenku azotu

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Trec Nutrition
  • Pojemność: 1100 g
  • Postać: proszek
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu NitroBolon II

NitroBolon II to formuła zwiększająca produkcję tlenku azotu NO, który wykazuje silne działanie anaboliczne. Pozwala to na drastyczne zwiększenie ukrwienia tkanki mięśniowej podczas ciężkich ćwiczeń. Do mięśni dostaje się dzięki temu dużo więcej składników odżywczych oraz tlenu.

NitroBolon II - składniki 

Składniki zawarte w preparacie w połączeniu z kreatyną zwiększają napięcie i napompowanie mięśni. Preparat zwiększa siłę, wytrzymałość i obwód mięśni.

Jacek K

Jacek K, Trener personalny

Wieloletnie doświadczenie jako trener personalny w popularnych klubach fitness w Warszawie. Specjalizacja w dietetyce i suplementacji.


Opinie NitroBolon II

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."