Ulotka Zdrowia
Nitro Pure Whey - Bezglutenowy kompleks białek

Nitro Pure Whey - Bezglutenowy kompleks białek

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: BioTechUSA
  • Pojemność: 2,270 g
  • Postać: proszek
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Nitro Pure Whey

Nitro Pure Whey to bezglutenowy kompleks białek z dodatkowymi aminokwasami, który stanowi niezastąpione źródło białka serwatkowego i nie tylko. Białko zawarte w preparacie przyczynia się do utrzymania masy mięśniowej, zdrowych kości oraz sprawi, że masa mięśniowa będzie się powiększała. Dzięki zastosowaniu metody zimnej mikrofiltracji białka stosowane w Nitro Pure Whey zachowują swoją naturalną, łatwowchłanialną formę, bez ulegania zmianom chemicznym.

Nitro Pure Whey - Pomaga w budowaniu masy mięśniowej 

Białko jest zdecydowanie najważniejszym budulcem ciała. Jest źródłem składników odżywczych. Wspomaga utrzymywanie masy mięśniowej podczas treningów i wspomaga codzienną dietę.

Preparat odznacza się wysoką zawartością aminokwasów, bardzo szybko się wchłania. Ma niską zawartość tłuszczu i węglowodanów. Nie zawiera cukru i glutenu. W jego składzie znajduje się stewia. Preparat został opracowany na bazie bezpiecznych składników.

Nitro Pure Whey - dawkowanie

1 porcję proszku, czyli 28 g, czyli 1 miarkę należy zmieszać z 250 ml wody. Preparat należy przyjmować dwa razy dziennie.

Jacek K

Jacek K, Trener personalny

Wieloletnie doświadczenie jako trener personalny w popularnych klubach fitness w Warszawie. Specjalizacja w dietetyce i suplementacji.


Opinie Nitro Pure Whey

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."