Ulotka Zdrowia
NITRO - 100% Izolatu białka serwatkowego Fitness Authority

NITRO - 100% Izolatu białka serwatkowego Fitness Authority

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Fitness Authority
  • Pojemność: 2,27 kg
  • Postać: proszek
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu NITRO

NITRO to odżywczy napój białkowy uzyskiwany z izolatu białka serwatkowego. Dostępny jest w postaci smakowego proszku. Produkt polecany jest w okresie redukcji, a także podczas budowania beztłuszczowej masy mięśniowej. - Przeczytaj - Jak budować masę mięśniową ?

Preparat dostępny jest w następujących smakach:

  • waniliowym,
  • truskawkowym,
  • bananowo-brzoskwiniowym.

NITRO - dawkowanie i zalecania

Preparat polecany jest do stosowania w przypadku treningu siłowego i wytrzymałościowego.

Trening siłowy:
W dni treningowe preparat można stosować w trzech porcjach: jedną porcję rano na czczo, jedną porcję na 30 minut przed treningiem oraz jedną porcję wieczorem przed snem. W dni bez treningów należy przyjąć dwie porcje preparatu: jedną na czczo i jedną porcję przed snem.

Trening wytrzymałościowy:
W dni treningowe należy przyjąć pół porcji na czczo, pół porcji na 30 minut przed treningiem oraz pół porcji wieczorem tuż przed snem. W dni bez treningu należy przyjąć pół porcji na czczo i pół porcji wieczorem przed snem.

Jacek K

Jacek K, Trener personalny

Wieloletnie doświadczenie jako trener personalny w popularnych klubach fitness w Warszawie. Specjalizacja w dietetyce i suplementacji.


Opinie NITRO

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."