Ulotka Zdrowia
NiQuitin Mini - Tabletki do ssania

NiQuitin Mini - Tabletki do ssania

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: GlaxoSmithKline
  • Pojemność: 20 sztuk
  • Postać: tabletki do ssania
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu NiQuitin Mini

NiQuitin Mini to preparat, dzięki któremu uda Ci się rzucać palenie po jednym papierosie. Wszystko odbywało się będzie w sposób stopniowy i zrównoważony. Dzięki temu, rzucanie palenia nie będzie szokiem dla Twojego organizmu. Pozbywanie się uporczywego nałogu będzie odbywało się na Twoich zasadach i dokładnie wtedy, gdy tego będziesz chciał.

Preparat dostępny jest w postaci małych, dyskretnych tabletek do ssania. Nikt nawet nie zauważy, że stosujesz takie wsparcie podczas walki z nałogiem. Tabletki będą w stanie dostarczyć do Twojego organizmu błyskawiczną dawkę terapeutycznej nikotyny. Dzięki temu, zwalczysz od razu chęć sięgnięcia po papierosa. Każdy papieros, z którego zrezygnujesz będzie można odnotować jako sukces w terapii. Środek pomaga zredukować głód nikotynowy już w 3 minuty od momenty zastosowania tabletki.

NiQuitin Mini - Tabletki do ssania dawkowanie 

Stosując taki środek można zwiększyć swoje szanse na rzucenie palenia trzykrotnie. Działanie preparatu polega na dostarczaniu do organizmu palacza odpowiedniej dawki nikotyny pod postacią tabletek do ssania, które uwalniają środek zastępczy w ustach. Nikotyna dostarczana w ramach NTL pozwoli na zmniejszenie chęci sięgania po papierosa. Walka z nałogiem będzie dzięki temu dużo bardziej skuteczna. Tabletki pomogą osiągnąć najlepsze rezultaty z możliwych.

Warto pamiętać, aby przechowywać środek w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt domowych. Najlepszą temperaturą do ich przechowywania będzie poniżej 25 stopni Celsjusza. Należy chronić te środki przed wilgocią.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie NiQuitin Mini

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."