Ulotka Zdrowia
NiQuitin Extra Fresh - Gumy do żucia

NiQuitin Extra Fresh - Gumy do żucia

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Omega Pharma
  • Pojemność: 100 sztuk
  • Postać: gumy
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu NiQuitin Extra Fresh

NiQuitin Extra Fresh gumy do żucia to preparat, dzięki któremu w sposób aktywny można kontrolować głód nikotynowy. Można będzie raz na zawsze uwolnić się od nieprzyjemnego uczucia, które towarzyszy rzucaniu palenia. Środek dostępny jest w przyjemnym, miętowym smaku. Dzięki temu, jego stosowanie nie będzie sprawiało nikomu większych problemów. W środku tym została zastosowana technologia Multilayer, która sprawia, że gumy są miękkie, a zastosowany w nich ekstrakt utrzymuje się nawet przez 30 minut. 8 na 10 osób potwierdza, że stosując gumy NiQuitin pokonali problem z głodem nikotynowym. Pierwsze efekty stosowania gum można będzie zobaczyć nie wcześniej niż po 7 dniach ich regularnego stosowania.

NiQuitin Extra Fresh - Gumy do żucia działanie 

Działanie preparatu polega na dostarczaniu dawki nikotyny, która do tej pory była przekazywana z papierosów. Dzięki temu, że w ramach stosowania takiej gumy, do organizmu będzie dostarczana dawka NTL, można będzie zminimalizować głód nikotynowy i zwalczać potrzebę palenia papierosów. Dzięki temu, że głód nikotynowy ustąpi, można będzie łatwo poradzić sobie z rzuceniem nałogu. Nie ma żadnych przeciwwskazać co do tego, aby podczas terapii gumami NiQuitin pić alkohol.

Nie ma on wpływu na działanie gum. Jeżeli jednak, zauważysz, że po alkoholu Twój popęd w stosunku do papierosów wzrasta, lepiej ograniczyć jego spożywanie.

Warto pamiętać, aby przechowywać środek w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt domowych. Najlepszą temperaturą do ich przechowywania będzie poniżej 25 stopni Celsjusza. Należy chronić te środki przed wilgocią.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie NiQuitin Extra Fresh

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."