Ulotka Zdrowia
Niewidoczna żelowa osłona na piętę - Scholl Party Feet

Niewidoczna żelowa osłona na piętę - Scholl Party Feet

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Scholl
  • Pojemność: 2 sztuki
  • Postać: urządzenie
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Niewidoczna żelowa osłona na piętę

Scholl Party Feet Niewidoczna żelowa osłona na piętę to produkt, który chroni pięty przed otarciami i przesuszaniem się. Nadaje się do prania. W zestawie znajduje się jedna para produktu. Osłona została wykonana z cienkiego, przezroczystego żelu, który trwale pozostaje w jednym miejscu.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Niewidoczna żelowa osłona na piętę

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."