Ulotka Zdrowia
Nierafinowany olej kokosowy 900 ml - MTS

Nierafinowany olej kokosowy 900 ml - MTS

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: MTS
  • Pojemność: 900 ml
  • Postać: płyn
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Nierafinowany olej kokosowy 900 ml

Olej kokosowy od lat uznawany jest za jeden z najzdrowszych tłuszczy na świecie. Pozyskuje się go z owoców palmy kokosowej. Do największych obszarów uprawy kokosa należą tereny Indii, Sri-Lanci, Meksyku, a także Malezji i Filipin.

Nierafinowany olej kokosowy 900 ml - MTS

Tłuszcz z kokosa ceniony był za swoje właściwości od wieków, jest on uznawany za najzdrowszy olej świata dzięki swoim niezwykłym właściwościom. Posiada szerokie zastosowanie - w kuchni używany jest jako zamiennik zdrowej diety, ponieważ jego spożywanie przyczynia się do zmniejszenia poziomu złego cholesterolu oraz spadku wagi ciała. W kosmetyce stanowi składnik wielu produktów, dzięki jego właściwościom nawilżającym i przeciwbakteryjnym. Uzyskuje się go z owoców palmy kokosowej, którą uprawia się w największym stopniu w Indiach, Indonezji, Sri-Lance czy Meksyku, Malezji i Filipinach. 

Produkt należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu oraz chronić przed działaniem promieni słonecznych. Olej ten zachowuje stałą postać do temperatury 25°C. Poniżej tej temperatury olej zamienia się z postaci stałej w ciekłą. Stan skupienia produkty w żadnym stopniu nie wpływa na jego jakość i smak. 

Skład: 100% zimnotłoczony, nierafinowany olej kokosowy.

Pojemność: 900ml

Marzena O

Marzena O, Dietetyk

Dietetyką i suplementacją podczas odchudzania zajmuję się już blisko 4 lata. Prowadzę swoich klientów indywidualnie oraz często jestem zapraszana na zajęcia grupowe, gdzie uczę uczestników zdrowo jeść i dbać o prawidłowe stosowanie suplementów.


Opinie Nierafinowany olej kokosowy 900 ml

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."