Ulotka Zdrowia
Nicorix - Tabletki na rzucenie palenia papierosów

Nicorix - Tabletki na rzucenie palenia papierosów

Ocena na podstawie 4 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Pojemność: 60 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Nicorix

Walka z nałogiem nie jest łatwa, dlatego każde wsparcie w niej jest na wagę złota. Nicorix za sprawą aktywnych składników wchodzących w jego skład zwalcza nikotynowe pragnienie oraz odczucia pokrewne, które zwyczajowo towarzyszą zaprzestawaniu palenia.

Nicorix działa kompleksowo na wszelkie typowe problemy i niekomfortowe odczucia i doznania związane z rzucaniem palenia. Jego skuteczność znajduje potwierdzenie nie tylko w przedstawionych wynikach badań, ale wiarygodnie mówią o niej przede wszystkim rekomendacje dotychczasowych użytkowników – obecnie – osób wolnych od nikotynowego problemu.

Składniki produktu Nicorix

Receptura leku Nicorix jest całkowicie oparta o naturalnych środkach, skutecznie działających przeciwko uzależnieniu papierosowemu. Zawarty w nim wyciąg z zielonej herbaty oraz guarany działa detoksykująco oraz wzmacnia metabolizm, dzięki czemu szkodliwe składniki mogą być szybciej usunięte z organizmu. Oczyszczenie przekłada się nie tylko na zdrowie, ale i wygląd. Wyciąg z korzenia kudzu korzystnie wpływa na samopoczucie, zmniejsza natężenie stresu, a przede wszystkim eliminuje odczuwanie potrzeby dostarczenia sobie nikotyny, dzięki natychniastowemu, blokującemu wpływaniu na nikotynowe receptory.

  • To, co wyróżnia skład Nicorixu od innych środków jest fakt, że nie zawiera on nikotyny, odczuwane efekty są więc realne i natychmiastowe.

Opakowanie tabletek Nicorix

Kapsułki Nicorix można kupić bez recepty poprzez bieżącą stronę internetową. Recepta nie jest konieczna, ponieważ produkt opiera się jedynie na naturalnych składnikach i jest zupełnie bezpieczny, hamuje głód nikotynowy bez ingerencji w inne obszary zdrowia. Całe opakowanie zawiera 60 kapsułek – należy je spożywać dwa razy dziennie, co oznacza, że opakowanie wystarczy na miesiąc. Po spożyciu, należy je popić, aby dobrze się rozpuściły i wchłonęły.

Recepta na sukces - Nicorix gwarantuje rzucenie palenia 

Efektywność działania Nicorix jest potwierdzona przez obiektywnie przeprowadzane próby i doświadczenia, a dodatkowe potwierdzenie stanowią pochwały od wielu klientów, co nie powinno dziwić, jeśli spojrzy się na dane potwierdzające, że przeszło 90 procent osób palujących rzuciło nałóg po przeprowadzeniu kuracji z Nicorix. Jest to wynik bardzo zadowalający, można nawet powiedzieć, że przekraczający wszelkie przypuszczenia, ponieważ składa się na niego nie tylko efektywność produktu, ale także silna wola konsumentów, a jak wiadomo, w walce z nałogiem nie jest o nią łatwo.

Warto jednak podjąć wyzwanie i skorzystać z produktu, którego wykazywana skuteczność jest dużo wyższa, niż w przypadku wszelkich innych, teoretycznie podobnych środków. Tutaj jednak wyróżnianie się produktu spośród innych stanowi sama kompozycja aktywnych składników, które oddziałują na najważniejsze kwestie, które towarzyszą każdemu rzucającemu palenie.

Nicorix jest dowodem, że pożegnanie się z niezdrowym, drogim i bezcelowym nałogiem jest na wysiągnięcie ręki. Oczywiście, odrobina własnej silnej woli jest tutaj niezbędna, produkt nie może sam z siebie zrobić nic za kogoś, jednak dzięki takiemu współdziałaniu, szanse na powodzenie diametralnie wzrastają.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Nicorix
84
Ocena produktu

Jak mam rzucić palenie papiersów szybko... Już mi brakuje mocy! Próbuje wszystkiego co tylko możliwe.. Przychodzi impreza i znowu pale!


Ludzie to dziala
Ocena produktu

Ten suplement dziala rewelacyjnie. Razem z zona zakupiliśmy przed nowym rokiem i postanowienia noworeczne pomogly ! Papierosy rzucone !


Solima
Ocena produktu

Zdecydowanie lepsze to niż ten leki z tymi plastrami. Z plastrami teraz na basen nie można iść nawet. A tutaj tableteczki sobie łykam i ochoty na fajeczki nie ma


Ural
Ocena produktu

Początkowo dość często sięgałem po tabletki. W drugim i trzecim tygodniu już znacznie mniej. Tabletki działają i już nie sięgam po papierosy.


Radek 22
Ocena produktu

Działa i to jest powód aby kupic. Dla tych co nie potrafi rzucić domowymi sposobami to jest wlasnie inny sposobów na rzucanie palenia. Dobra cena i wysoka skuteczność.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."