Ulotka Zdrowia
Nić dentystyczna Elmex - Woskowana nić dentystyczna

Nić dentystyczna Elmex - Woskowana nić dentystyczna

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Elmex
  • Pojemność: 50 m
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Nić dentystyczna Elmex

Nić dentystyczna elmex to produkt do usuwania płytki nazębnej z przestrzeni międzyzębowych. Pomaga usuwać także resztki jedzenia oraz chroni przed próchnicą i zapaleniem dziąseł. W składzie nici znajduje się aminofluorek. Posiada świeży, miętowy smak.

Dostępna jest w wersji woskowanej. Posiada 50 m długości.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Nić dentystyczna Elmex

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."