Ulotka Zdrowia
Nervox - Kapsułki żelatynowe, 20 szt DOZ

Nervox - Kapsułki żelatynowe, 20 szt DOZ

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: DOZ S.A.
  • Pojemność: 20 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Nervox

Nervox, kapsułki żelatynowe, 20 szt. wspomaga odprężenie organizmu, dzięki zawartości ekstraktu z liści melisy i koszyczka rumianku.

Kompozycja dodatkowo została wzbogacona o ekstrakt z korzenia różeńca górskiego. Dzięki zawartości magnezu i witaminy B6, można zadbać o prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego. Po zastosowaniu preparatu, można polepszyć swoje samopoczucie. Preparat poleca się przede wszystkim osobom narażonym na stres. Dziennie należy przyjąć jedną tabletkę. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. 

Składniki

ekstrakt z liścia melisy, składniki kapsułki: (żelatyna, barwnik - dwutlenek tytanu, barwnik - tlenek żelaza żółty, barwnik - błękit patentowy V), magnez (tlenek magnezu), ekstrakt z korzenia różeńca górskiego, ekstrakt z koszyczka rumianku, substancja przeciwzbrylająca - sole magnezowe kwasów tłuszczowych, witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny). Skład zalecanej dziennej porcji do spożycia:

Składnik 1 kapsułka RWS (%)*
Ekstrakt z liścia melisy 300 mg ---
Magnez 60 mg 16 %
Ekstrakt z korzenia różeńca górskiego 55,6 mg ---
Ekstrakt z koszyczka rumianku 20 mg ---
Witamina B6 0,7 mg 50 %

* RWS(%) - referencyjna wartość spożycia
Masa netto 11,96 g

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Nervox

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."