Ulotka Zdrowia
Nervomix Forte - Lek uspakajający 20 szt

Nervomix Forte - Lek uspakajający 20 szt

Ocena na podstawie 1 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Adamed
  • Pojemność: 20 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Nervomix Forte

Nervomix Forte to preparat, który należy stosować w przejściowych stanach nadpobudliwości nerwowej lub przy zaburzeniach zasypiania. Dostępny jest w postaci twardych kapsułek, których jednak nie należy stosować, jeżeli występuje nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

  Valerianae radix pulv.  210,0 mg
  Lupuli strobulus pulv.  52,5 mg
  Melissae folium pulv  52,5 mg
  Hyperici herba pulv.  35,0 mg
Substancje pomocnicze: dwutlenek tytanu E 171, erotrozyna E 127, indygotyna E 132, żelatyna
Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Nervomix Forte
Barbara
Ocena produktu

Przeżyłam ostatnio ciężki okres i nie wiedziałam jak sobie poradzić. Cały czas byłam zła, rozkojarzona. Ale po tych tabletakch czuję, że jest lepiej. Mogę się skupić na tym co ważne, jakos tak zebrać mysli i nie wybuchać od razu


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."