Ulotka Zdrowia
Nervomix Control - Relaks i dobre samopoczucie

Nervomix Control - Relaks i dobre samopoczucie

Ocena na podstawie 1 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Adamed
  • Pojemność: 20 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Nervomix Control

Nervomix Control to suplement diety stworzony na bazie naturalnych składników, takich jak melisa, głód i lawenda. Wszystkie one wpływają na wyrobienie zdolności do kontrolowania napięcia nerwowego, łagodzą rozdrażnienie i wyciszają organizm, a także pomagają utrzymać dobre samopoczucie.

Stosując taki środek, uzupełnisz braki witaminy B6 i magnezu w organizmie. Preparat nie wpłynie negatywnie na aktywność psychofizyczną i w żaden sposób Cię nie uzależni. Polecany jest do stosowania w okresach wysokiego narażenia na stres.

Składniki 3 kapsułki % ZDS*
wyciąg z ziela melisy 600 mg --
chelat aminokwasowy Mg (magnez) 426 mg 59 mg 15,7%
wyciąg z owoców głogu 300 mg --
wyciąg z kwiatów lawendy 90 mg --
witamina B6 1,4 mg 100%

* ZDS - zalecane dzienne spożycie


Opinie Nervomix Control
Gośka
Ocena produktu

Sięgnęłam po niego niedawno i czuje się dużo lepiej. Zaczął się u mnie najgorszy okres w pracy, zadań jest więcej, nie mam chwili przerwy i to dla mnie za dużo. Co chwile się denerwowałam, cały czas chodziłam zestresowana. A teraz łatwiej mi zebrać myśli, i robić wszystko spokojniej


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."