Ulotka Zdrowia
Neorutin - Tabletki powlekane, 120 szt DOZ

Neorutin - Tabletki powlekane, 120 szt DOZ

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: DOZ S.A.
  • Pojemność: 120 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Neorutin

Neorutin, tabletki powlekane, 120 szt. to wybór medyczny pomagający w zwiększeniu odporności, dzięki zawartości witaminy C.

Neorutin, tabletki powlekane, 120 szt DOZ

Pomaga również poprawić funkcjonowanie naczyń krwionośnych. Mogą je stosować zarówno dorośli, jak i dzieci powyżej 3 roku życia. Zalecaną dawką jest jedna tabletka na dzień. Preparatu nie należy stosować, jeśli występuje uczulenie na witaminę C, rutynę lub którykolwiek ze składników preparatu. Nie należy traktować preparatu jako substytutu zrównoważonej diety. Ważne, aby nie przekraczać zalecanej dawki leku.

Sład Neorutin, tabletki powlekane, 120 szt DOZ

Składniki 1 tabletka RWS %*
Witamina C 100 mg 125%
Rutyna 25 mg --

* RWS % - referencyjna wartość spożycia

Masa netto 31,08 g
Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Neorutin

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."