Ulotka Zdrowia
NeoMag Stres - Na dobre samopoczucie, uspokojenie

NeoMag Stres - Na dobre samopoczucie, uspokojenie

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Aflofarm
  • Pojemność: 50 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu NeoMag Stres

NeoMag Stres to suplement diety wykazujący działanie uspokajające i odprężające. Pomaga wywołać dobre samopoczucie psychiczne i fizyczne.

  • Magnez i witamina B6– wpływa na prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego oraz utrzymuje zdrowie psychiczne na odpowiednim poziomie.
  • Wyciąg z ziela melisy – pomaga utrzymać dobry nastrój i poprawia funkcje poznawcze.
  • Wyciąg z szyszek chmielu – wspiera fizyczne i psychiczne samopoczucie i zapewnia spokojny sen.

Preparat dostępny jest w postaci tabletek. Osoby dorosłe mogą przyjąć jedną tabletkę na dobę. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki.

NeoMag Stres Składniki:

węglan magnezu, celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), wyciąg z ziela melisy, wyciąg z szyszek chmielu, hydroksypropylometyloceluloza (substancja glazurująca), dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca), stearynian magnezu (substancja glazurująca), dwutlenek tytanu (barwnik), hydroksypropyloceluloza (substancja glazurująca), chlorowodorek pirydoksyny, wosk pszczeli i wosk carnauba (substancje glazurujące).

Składniki 1 tabletka
Magnez 60 mg (16%)*
Witamina B6 1,4 (100%)*
Wyciąg z ziela melisy 60 mg
Wyciąg z szyszek chmielu 40 mg

*% Zalecanego Dziennego Spożycia.


Opinie NeoMag Stres

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."