Ulotka Zdrowia
NeoMag przemęczenie - Pomagają zmniejszyć zmęczenie

NeoMag przemęczenie - Pomagają zmniejszyć zmęczenie

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Aflofarm
  • Pojemność: 50 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu NeoMag przemęczenie

NeoMag przemęczenie to suplement diety zmniejszający uczucie zmęczenia, zwiększający wytrzymałość psychiczną i fizyczną, a także wspierający prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i funkcje psychologiczne. Preparat pomaga utrzymać sprawność intelektualną i fizyczną w przypadku osłabienia i wyczerpania.

Głównymi składnikami preparatu są:

  • Magnez – wpływa na prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i mięśni, zmniejsza uczucie zmęczenia, utrzymuje prawidłowe funkcje psychologiczne. Pomaga utrzymać w zdrowiu kości i zęby.
  • Żeń-szeń – wspomaga witalność organizmu i przeciwdziała zmęczeniu, utrzymuje prawidłowe funkcje poznawcze i zachowuje pamięć w odpowiednim stanie. Wspiera zdolność psychiczną i fizyczną.
  • Mate – wzmacnia organizm, zachowuje energię, zwiększa odporność i zmniejsza zmęczenie psychiczne i fizyczne.
  • Witaminy z grupy B – zmniejszają uczucie zmęczenia, przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego i wpływają na funkcjonowanie układu nerwowego.

Preparat dostępny jest w postaci tabletek. Osoby dorosłe mogą przyjąć dwie tabletki na dobę. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki.

NeoMag przemęczenie Składniki

celuloza (substancja wypełniająca), węglan magnezu, wyciąg z liści mate, wyciąg z korzenia żeń-szenia,sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja glazurująca),sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana (substancja wypełniająca), dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca), amid kwasu nikotynowego, D-pantotenian wapnia, chlorowodorek pirydoksyny, ryboflawina, monoazotan tiaminy, cyjanokobalamina.

Składniki 2 tabletki
Magnez 70 mg (19%)*
Wyciąg z liści ostrokrzewu paragwajskiego (Ilex paraguariensis, mate) 70 mg
Wyciąg z korzenia żeń-szenia właściwego (Panax ginseng) 35 mg
Tiamina (Witamina B1) 0,275 mg (25%)*
Ryboflawina (Witamina B2) 0,35 mg
Witamina B6 0,7 mg (50%)*
Witamina B12 0,625 mcg (25%)*
Niacyna 4 mg (25%)* ekwiwalentu niacyny
Kwas pantotenowy 1,5 mg (25%)*

*% Zalecanego Dziennego Spożycia.


Opinie NeoMag przemęczenie

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."