Ulotka Zdrowia
NeoMag Forte - Podwójna dawka magnezu

NeoMag Forte - Podwójna dawka magnezu

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Aflofarm
  • Pojemność: 30 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu NeoMag Forte

NeoMag Forte to suplement diety zmniejszający uczucie zmęczenia i znużenia, a także poprawiający funkcjonowanie układu nerwowego i mięśni.

Głównymi składnikami preparatu są:

  • Magnez – wpływa na prawidłowe funkcjonowanie mięśni i równowagi elektrolitowej. Odgrywa ważną rolę w podziale komórek i syntezie białek.
  • Witamina B6 –przyczynia się do prawidłowego metabolizmu białek i glikogenu, a także zwiększa produkcję czerwonych krwinek i wpływa na prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego. Reguluje aktywność hormonalną.

Preparat dostępny jest w postaci tabletek. Osoby dorosłe mogą przyjąć jedną tabletkę na dobę. Nie należy przekraczać zalecanej dawki.

NeoMag Forte Składniki:

Węglan magnezu, celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), stearynian magnezu (substancja glazurująca), sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana (substancja wypełniająca), chlorowodorek pirydoksyny. ** w porównaniu do 1 tabletki NeoMag stres.

Składniki 1 tabletka
Magnez 120 mg (32%)*
Witamina B6 1,4 mg (100%)*

*% zalecanego dziennego spożycia.


Opinie NeoMag Forte

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."