Ulotka Zdrowia
NeoMag forte mus - Tabletki musujące

NeoMag forte mus - Tabletki musujące

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Aflofarm
  • Pojemność: 20 sztuk
  • Postać: tabletki musujące
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu NeoMag forte mus

NeoMag forte mus to suplement diety zmniejszający zmęczenie i znużenie, a także poprawiający funkcjonowanie układu nerwowego i mięśni.

Głównymi składnikami preparatu są:

  • Magnez – wpływa na prawidłowe funkcjonowanie mięśni i równowagi elektrolitowej. Odgrywa ważną rolę w podziale komórek i syntezie białek.
  • Witamina B6 –przyczynia się do prawidłowego metabolizmu białek i glikogenu, a także zwiększa produkcję czerwonych krwinek i wpływa na prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego. Reguluje aktywność hormonalną.

Preparat dostępny jest w postaci tabletek musujących. Osoby dorosłe mogą przyjąć jedną tabletkę. Należy rozpuścić ją w 200 ml chłodnej wody. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki.

NeoMag forte Składniki:

kwas cytrynowy (regulator kwasowości), wodorowęglan sodu (regulator kwasowości), glukoza, węglan magnezu (substancja zagęszczająca), aromaty, glikol polietylenowy 6000 (nośnik), sacharynian sodu (substancja słodząca), ryboflawina (barwnik), aspartam (substancja słodząca), chlorowodorek pirydoksyny. ** w porównaniu do 1 tabletki NeoMag stres.

Składniki 1 tabletka zawiera:
Magnez 120 mg (32%)*
Witamina B6 1,4 mg (100%)*

* % dziennego zalecanego zapotrzebowania


Opinie NeoMag forte mus

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."