Ulotka Zdrowia
Nefrosept - Płyn doustny na stany zapalne

Nefrosept - Płyn doustny na stany zapalne

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Aflofarm
  • Pojemność: 200 ml
  • Postać: płyn
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Nefrosept

Nefrosept to ziołowy płyn doustny, którego głównymi składnikami są liście mącznicy lekarskiej i zielonej nawłoci pospolitej. Należy go stosować w łagodnych stanach zapalnych dróg moczowych. Zwiększa on ilość wydalanego moczu oraz stanowi uzupełnienie dla leczenia infekcji układu moczowego. Preparat należy stosować po konsultacji z lekarzem.

Nefrosept - płyn doustny dawkowanie

Płyn nie jest wskazany dla osób, które wykazują nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników. Nie jest on również wskazany u osób, u których występuje gruźlica, białaczka, kolagenozy, stwardnienie rozsiane, skłonność do alergii. Osoby poniżej 18 roku życia, kobiety w ciąży oraz karmiące piersią nie powinny decydować się na jego stosowanie. Preparatu nie należy podawać przy uszkodzeniu wątroby, chorobie alkoholowej, padaczce, uszkodzeniach mózgu, przy chorobach umysłowych, obrzękach spowodowanych ograniczeniem czynności serca lub nerek.


Opinie Nefrosept

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."