Ulotka Zdrowia
Nawilżający balsam do ciała i twarzy - Neutrogena

Nawilżający balsam do ciała i twarzy - Neutrogena

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Neutrogena
  • Pojemność: 200 ml
  • Postać: krem
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Nawilżający balsam do ciała i twarzy

Neutrogena Formuła Norweska Głęboko nawilżający balsam do ciała i twarzy to produkt doskonale wchłaniający się i głęboko nawilżający. Idealnie sprawdza się do pielęgnacji suchej skóry. Zapewnia jej 24-godzinne nawilżenie i wnika aż do 10 warstwy skóry. Balsam pozostawia uczucie świeżości i ukojenia.

Balsam należy stosować codziennie na całe ciało, ręce i twarz.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Nawilżający balsam do ciała i twarzy

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."