Ulotka Zdrowia
Nawilżająca emulsja - Do ciała z olejkiem sezamowym

Nawilżająca emulsja - Do ciała z olejkiem sezamowym

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Neutrogena
  • Pojemność: 250/400 ml
  • Postać: krem
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Nawilżająca emulsja

Nawilżająca emulsja do ciała z olejkiem sezamowym to preparat, który długotrwale nawilża i zapewnia jedwabiste uczucie na skórze. Emulsja jest w stanie nawilżyć aż do 10 warstw skóry, co jest prawdziwą rewolucją. Nawilżenie ma miejsce już od pierwszego zastosowania do 24 godzin. Emulsja posiada nietłustą konsystencję, która szybko się wchłania utrzymując efekt nawilżenia.

Emulsję należy stosować codziennie na całe ciało, najlepiej po kąpieli.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Nawilżająca emulsja

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."