Ulotka Zdrowia
Naturalny Beta Karoten 7 mg Z alg D. salina - Solgar

Naturalny Beta Karoten 7 mg Z alg D. salina - Solgar

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Solgar
  • Pojemność: 60 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Naturalny Beta Karoten 7 mg Z alg D. salina

Naturalny Beta Karoten 7 mg to produkt, który jest źródłem oceanicznego Beta Karotenu z alg D.salina. Zawiera również inne naturalne karotenoidy. Produkt nie zawiera składników mlecznych.

Naturalny Beta Karoten - dawkowanie 

1 kapsułkę preparatu na dzień należy stosować przez 60 dni. Najlepiej stosować środek w trakcie posiłku. Już po kilku dniach stosowania można zauważyć zmieniony kolor skóry, który będzie się prezentował w bardzo oryginalny sposób. Efekt zmienionej karnacji wzmacnia przebywanie na słońcu w trakcie kuracji tym preparatem. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore, powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Naturalny Beta Karoten 7 mg Z alg D. salina

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."