Ulotka Zdrowia
Natural Whey - Kompleks białka serwatkowego

Natural Whey - Kompleks białka serwatkowego

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: BioTechUSA
  • Pojemność: 500 g
  • Postać: proszek
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Natural Whey

Natural Whey to kompleks białka serwatkowego, który nie zawiera cukru, substancji słodzących, barwników ani środków amortyzujących.

Preparat jest doskonałym źródłem białka. Przyczynia się do utrzymania zdrowych kości i właściwej masy ciała. Przydany jest w momencie przygotowywania się do zawodów z fitnessu, ponieważ zawiera małą ilość sodu. Może być stosowany zarówno przez kobiety i mężczyzn. Preparat jest całkowicie bezpieczny.

Natural Whey - dawkowanie 

1 porcję, czyli 25 g preparatu należy zmieszać z 200 ml wody. Należy przyjmować dwie takie porcje na dzień.

Natural Whey - smak

  • bezsmakowy
Jacek K

Jacek K, Trener personalny

Wieloletnie doświadczenie jako trener personalny w popularnych klubach fitness w Warszawie. Specjalizacja w dietetyce i suplementacji.


Opinie Natural Whey

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."