Ulotka Zdrowia
Naturaginum BIOformula - Wspomaga pracę nerek

Naturaginum BIOformula - Wspomaga pracę nerek

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Adamed
  • Pojemność: 30 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Naturaginum BIOformula

Naturaginum BIOformula to suplement diety dostępny w postaci kapsułek, którego głównymi składnikami są ekstrakt z ziela pokrzywy oraz korzeń pietruszki. Preparat działa pozytywnie na układ moczowy i wspiera funkcjonowanie nerek. W skuteczny sposób można usunąć wodę z organizmu i wpłynąć na prawidłowy przepływ moczu. Wraz z tym środkiem, dostarczysz do organizmu witaminę C, która wspomoże funkcjonowanie układu odpornościowego.

Zalecane jest przyjmowanie tego środka przez osoby, które chcą dbać o swoje zdrowie i prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego.


Opinie Naturaginum BIOformula

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."