Ulotka Zdrowia
Nasiona lnu - Brązowe, 250 g Plan by DOZ

Nasiona lnu - Brązowe, 250 g Plan by DOZ

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: DOZ S.A.
  • Pojemność: 250 g
  • Postać: ziarno
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Nasiona lnu

Plan by DOZ, Nasiona lnu, 250 g oparty jest na brązowych nasionach lnu, które poprawiają funkcjonowanie układu trawiennego i wspomagają perystaltykę jelit.

Wypicie naparu z lnu wpływa na organizm kojąco i osłaniająco. Preparat jest bogatym źródłem błonnika. Jedną łyżeczką stołową środka należy zalać 200 mln letniej wody i gotować pod przykryciem przez 15 minut. Następnie napar należy przecedzić i wypić po przestudzeniu. Najlepsze efekty uzyskasz przyjmując preparat raz dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Nasiona lnu można używać również do zrobienia panierki do mięs lub ryb lub jako dodatek do sałat, jogurtów i musli. 

Skład
nasiona lnu brązowe (100%).

Wartość odżywcza w 100 g produktu 10 g produktu (1 porcja)
Wartość energetyczna 2258 kJ / 548 kcal 226 kJ / 55 kcal
Tłuszcz, w tym: 47 g 4,7 g
- kwasy tłuszczowe nasycone 3,7 g 0,4 g
- kwasy tłuszczowe jednonienasycone 7,6 g 0,8 g
- kwasy tłuszczowe wielonienasycone 30 g 3,0 g
Węglowodany, w tym: 0,1 g <0,1 g
- cukry <0,1 g <0,1 g
Błonnik 26 g 2,6 g
Białko 18 g 1,8 g
Sól 0,19 g 0,02 g

Zawartość soli wynika z obecności naturalnie występującego sodu.

Masa netto
250 g

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Nasiona lnu

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."