Ulotka Zdrowia
Nacecis - Tabletki musujące 600 mg

Nacecis - Tabletki musujące 600 mg

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Natur Produkt Pharma
  • Pojemność: 10 sztuk
  • Postać: tabletki musujące
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Nacecis

Nacecis to lek OTC, który rozrzedza wydzielinę dróg oddechowych. Dostępny jest w postaci tabletek musujących. Nadaje się do krótkotrwałego stosowania. Ułatwia odksztuszanie wydzieliny u pacjentów z objawami zakażenia związanego z przeziębieniem.

Preparat należy przyjąć doustnie. Przeciwwskazaniem do jego stosowania jest uczulenie na którykolwiek z jego składników, a także stany astmatyczne. Nie należy go podawać dzieciom ponieważ drugiego roku życia, ponieważ występująca w nim substancja czynna może wywołać niedrożność dróg oddechowych u dzieci w tym wieku.

Preparat należy przechowywać w temperaturze poniżej 25 stopni Celsjusza, w szczelnie zamkniętym opakowaniu i w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Należy chronić je przed słońcem i wilgocią.

Nacecis skład:

Substancją czynną leku jest acetylocysteina.1 tabletka musująca zawiera 600 mg acetylocysteiny. Pozostałe składniki to: kwas cytrynowy bezwodny, izomalt, sodu wodorowęglan, kwas askorbowy, aspartam (E 951), aromat cytrynowy.


Opinie Nacecis

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."