Ulotka Zdrowia
Na wątrobę FORTE - Tabletki, 45 szt DOZ

Na wątrobę FORTE - Tabletki, 45 szt DOZ

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: DOZ S.A.
  • Pojemność: 45 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Na wątrobę FORTE

Na wątrobę FORTE, tabletki, 45 szt. to suplement diety będący niesamowitym wsparciem dla wątroby. Produkt zawiera L-asparaginian L-ornityny, cholinę oraz cynk.

Na wątrobę FORTE, tabletki, 45 szt. DOZ

Ornityna jest aminokwasem wspomagającym usuwanie amoniaku z organizmu, a cholina przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania wątroby oraz utrzymuje właściwy metabolizm tłuszczów. Warto zastosować ten preparat po spożyciu ciężkostrawnych potraw. Stanowi on również ochronę wątroby przed szkodliwymi substancjami. Zalecaną dzienną dawką jest jedna tabletka trzy razy dziennie. Preparatu nie należy stosować, gdy występuje uczulenie na którykolwiek ze składników leku.

Na wątrobę FORTE, tabletki DOZ

Składniki 1 tabletki RWS %* 3 tabletki RWS %*
L-asparaginian L-ornityny 300 mg -- 900 mg --
Cholina 27,5 mg -- 82,5 mg --
Cynk 3,33 mg 33% 10 mg 100%

* RWS % - referencyjna wartość spożycia

Masa netto
38,25 g

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Na wątrobę FORTE

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."