Ulotka Zdrowia
N°1 Perfect Pedicure - Lab ONE regenerująca maska do stóp

N°1 Perfect Pedicure - Lab ONE regenerująca maska do stóp

Ocena na podstawie 2 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: LAB ONE
  • Pojemność: 125 ml
  • Postać: krem
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu N°1 Perfect Pedicure

Każdego dnia dzielnie dźwigają ciężar naszego ciała i narażone są na podrażnienia, a my zapominamy o ich pielęgnacji, skupiając się najczęściej jedynie na paznokciach. Stopy, bo to o nich mowa, potrzebują intensywnego nawilżenia każdego dnia. Łatwo ulegają przesuszeniu a ich naskórek zrogowaceniu. Dlatego nie warto pielęgnacji naszych stóp odkładać do wiosny i lata, kiedy są wystawione na widok publiczny. O całoroczną kondycję skóry tej części ciała zadba nawilżająco - regenerująca maska do stóp marki LAB ONE,  N°1 Perfect Pedicure.

N°1 Perfect Pedicure Nawilżająco - regenerująca maska do stóp

N°1 Perfect Pedicure nie działa jak zwykłe kremy do stóp. Dzięki innowacyjnej technologii, formuła produktu przenika w głąb skóry naszych stóp i przynosi im natychmiastowe ukojenie. Głębokie nawilżenie niweluje wysuszoną skórę - zmiękcza ją i czyni aksamitną w dotyku. Zastosowanie NanoFuture Technology pozwala przeniknąć każdej cząsteczce wody oraz składnikom odżywczym w najgłębsze warstwy skóry i działać od wewnątrz, co objawia się zdrowym wyglądem na zewnątrz. Maska LAB ONE nie wysycha na naskórku, ale stopniowo przechodzi przez kolejne warstwy, regenerując uszkodzone komórki.

Zawarty w masce Perfect Pedicure olej z oliwek jest naturalnym składnikiem o właściwościach silnie nawilżających oraz regenerujących. Za jego pośrednictwem nasze stopy otrzymują zregenerowany płaszcz hydrolipidowy i zostaną zabezpieczone przed nadmierną utratą wody. Dodatkowo kreatyna wzmocni paznokcie, niwelując ich tendencję do łamliwości.

N°1 Perfect Pedicure Lab ONE maska do stóp 

Maska odznacza się także silnym działaniem antybakteryjnym. Zabezpiecza nasze stopy przed stanami zapalnymi oraz przywraca skórze właściwe pH. Dzięki składnikom takim jak mentol oraz tymol, flora bakteryjna zostaje unormowana, co skutkuje poczuciem świeżości i czystości. Maska jest całkowicie bezpieczna dla twojej skóry, została przebadana dermatologicznie, a jej skład stanowią w większości naturalne składniki.

 N°1 Perfect Pedicure to produkt o szerokim spektrum działania, który powinien znaleźć się obowiązkowo wśród naszych kosmetyków. Nie tylko skutecznie nawilży twoje stopy, ale pozwoli na ich dogłębną regenerację i ochronę, nie zapominając przy tym o paznokciach.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie N°1 Perfect Pedicure
Olga
Ocena produktu

Dzięki ulotkazdrowia ten produkt na stronie producenta jest dużo tańszy ! Polecam skorzystanie z oferty


Ula
Ocena produktu

Bardzo dobrze działa na moje stopy


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."