Ulotka Zdrowia
N°1 Hydration Night - LAB ONE regeneracja w trakcie snu

N°1 Hydration Night - LAB ONE regeneracja w trakcie snu

Ocena na podstawie 2 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: LAB ONE
  • Pojemność: 50 ml
  • Postać: krem
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu N°1 Hydration Night

Podczas snu nasz organizm ulega regeneracji, w tym również nasza skóra. Dlatego tak ważne jest stosowanie odpowiednich kosmetyków na noc, zwłaszcza wspomagających proces rewitalizacji. Marka LAB ONE oferuje niecodzienny krem rewitalizujący na noc, N°1 Hydration Night. Produkt zapewni długotrwałe nawilżenie nie tylko skórze twarzy, ale również szyi i dekoltu.

N°1 Hydration Night - LAB ONE odbudowa i regeneracja w trakcie snu

Krem N°1 Hydration Night posiada niepowtarzalną konsystencję, która powstała na bazie specjalnie opracowanej technologii NanoFuture. Dzięki temu pojedyncze cząsteczki wody mogą przenikać w głąb naszej skóry i regenerować zniszczone komórki. Efekt nawilżenia oraz dotlenienie utrzymuje się przez długi czas, albowiem zastrzyk wody oraz witamin trafia nie tylko na zewnątrz, ale i do wewnątrz. Każda cera pod koniec dnia jest odwodniona i potrzebuje natychmiastowego odżywienia. Krem LAB ONE nie tylko uzupełni zapasy utraconej wody i przywróci prawidłowe nawilżenie, ale skutecznie wspomoże proces regeneracji.

Zielona herbata, będąca jednym ze składników kremu, złagodzi działanie szkodliwym czynników oraz oczyści skórę twarzy a zawarta w składzie witamina E dodatkowo odmłodzi oraz ujędrni. N°1 Hydration Night posiada szerokie spektrum działania, aby przez noc w pełni zregenerować naszą skórę i przywrócić jej utraconą w ciągu dnia równowagę oraz właściwe pH. Po przebudzeniu cera jest w pełni zrewitalizowana oraz nawilżona. Dla podtrzymania efektu krem LAB ONE można stosować także na dzień, nawet jako bazę pod makijaż. Ochronne działanie kremu zapewni skórze dodatkową barierę w walce ze szkodliwym działaniem środowiska i przed wolnymi rodnikami.

N°1 Hydration Night - LAB ONE intensywnie rewitalizujący krem na noc

Krem N°1 Hydration Night jest całkowicie bezpieczny i powinien być stosowany regularnie dla widocznych efektów. Nadaje się do każdego typu cery, nawet tej problematycznej, albowiem nie zatyka porów i działa przeciwzapalnie. Produkt został przebadany dermatologicznie.

Pomóż swojej skórze zregenerować się w nocy! Przywróć blask, piękno i młodość swojej twarzy razem z kremem N°1 Hydation Night.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie N°1 Hydration Night
Kasia
Ocena produktu

Stosuje ten produkt bardzo regularnie na noc i jestem zadowolona już po 3 tygodniach !


Niska cena !
Ocena produktu

Rewelka dzięki UlotkaZdrowia można ten kosmetyk zamówić znacznie taniej niż w innych sklepach ! Sami porównajcie sobie ceny !


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."