Ulotka Zdrowia
N°1 Hydration Day - Lab One Intensywne nawilżenie i ochrona

N°1 Hydration Day - Lab One Intensywne nawilżenie i ochrona

Ocena na podstawie 3 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: LAB ONE
  • Pojemność: 50 ml
  • Postać: krem
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu N°1 Hydration Day

Nawilżenie twarzy i ochrona przed szkodliwym działaniem promieni UV to najbardziej podstawowa zasada codziennej pielęgnacji naszej cery. Niestety multum kremów dostępnych na rynku nie nawilża skóry twarzy, a jedynie tworzy warstwę na naskórku, która następnie wysycha, pozostawiając naszą twarz bez ochrony na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Marka LAB ONE prezentuje wyjątkowy krem nawilżający na dzień o bogatej recepturze, N°1 Hydration Day.

N°1 Hydration Day - Intensywne nawilżenie i ochrona przez cały dzień

Krem N°1 Hydration Day intensywnie nawilży skórę twarzy, natychmiast poprawi jej kondycję oraz rozciągnie na całej powierzchni naszej cery warstwę ochronną, nie pozwalając przeniknąć promieniom UV i pozostałym szkodliwym czynnikom. Lekka konsystencja produktu błyskawicznie wchłania się, a zawarta w kremie woda oraz składniki odżywcze dokładnie penetrują każdą warstwę naszej skóry. Niezwykłe działanie N°1 Hydration Day oparte jest na innowacyjnej technologii, NanoFuture, która pozwala pojedynczym cząsteczkom wody przenikać w głąb wraz z tlenem. Ten ostatni odpowiada za wysoką wchłanialność wszystkich zawartych w produkcie składników aktywnych. Dlatego skóra jest równomiernie i długotrwale nawilżona przez cały cały dzień.

Zawarte w kremie N°1 Hydration Day składniki posiadają silne właściwości zapobiegające utracie wody z głębokich warstw skóry, aby zapewnić skuteczne nawilżenie. Mocznik znany jest jako skuteczny oręż do walki z suchością skóry twarzy, pozostawia ją gładką oraz jędrną. Podobne działanie wykazuje sól sodowa PCA. Skład produktu LAB ONE wzbogacony jest także o substancje zapewniające ochronę i regenerację podrażnionej skóry - m.in. ekstrakty z rumianku oraz zielonej herbaty. Ta ostatnia wykazuje się także właściwościami delikatnie oczyszczającymi.

N°1 Hydration Day - Długotrwale i intensywnie nawilżający

Nasza skóra twarzy w ciągu dnia narażona jest na niekorzystne działanie wolnych rodników, promieni UV, utratę wody, niszczące warunki atmosferyczne i wielu innych czynników. Właściwe nawilżenie pomoże jej wyjść zwycięsko z tej nierównej walki. Pamiętaj, że skuteczne działanie zaczyna się od wewnątrz, a nie tylko na zewnątrz. Sięgnij po prawdziwie rewolucyjny krem na dzień i ciesz się zdrową i piękną cerą przez cały rok! Produkt jest całkowicie bezpieczny dla każdego typu cery, nawet problemowej. Dla lepszego efektu zaleca się stosowanie kremu na noc z tej samej linii.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie N°1 Hydration Day
Rala
Ocena produktu

Właśnie zamówiłam 3 sztuki na mikołaja !


Ulka
Ocena produktu

Dzięki za opinie ! Zamawiam


Wiki
Ocena produktu

Znakomity produkt ! Cena niska Jakość bardzo wysoka !


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."