Ulotka Zdrowia
Mypre - Przedtreningówka, 500 g MyProtein

Mypre - Przedtreningówka, 500 g MyProtein

Ocena na podstawie 1 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Myprotein
  • Pojemność: 500 g
  • Postać: proszek
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Mypre

Mypre to preparat, dzięki któremu można poprawić swoje wyniki sportowe, zmniejszyć zmęczenie i poprawić koncentrację podczas treningów. Dostępny jest w kilku wersjach smakowych, takich jak kwaśne jabłko, cytryna i limonka, arbuz, lemoniada malinowa, pomarańcza, winogrona, oraz niebieska malina.

Preparat ten stanowi połączenie wielu znakomitych składników, które wpływają pozytywnie na poprawę wyników osiąganych w sporcie. Jest to zasługa kreatyny, kofeiny, witamin i minerałów oraz aminokwasów. MYPRE zawiera także 3g beta alaniny, jałbczanu cytruliny, l-argininy, kwasu d-aspartamowego oraz betainy.

Przedtreningówka Mypre - dawkowanie 

Najlepsze efekty uzyskasz przyjmując od 16 do 32 g preparatu 30 minut przed treningiem. Środek należy rozpuścić w 150-250 ml zimnej wody i przyjąć natychmiast po przygotowaniu. Najpóźniej preparat można przyjąć na cztery godziny przed snem. Zalecamy, aby rozpocząć suplementację od jednej łyżeczki lub nawet mniejszej ilości, aby sprawdzić reakcję organizmu na środek. Należy ostrożnie podchodzić do stosowania preparatu, ponieważ zawiera kofeinę.

Preparat ten nie jest wskazany dla osób, które cierpią na jakiekolwiek schorzenia lub przyjmują na stałe leki. Nie powinny go stosować również kobiety w ciąży oraz karmiące piersią, a także osoby wrażliwe na kofeinę lub beta alaninę.

Jacek K

Jacek K, Trener personalny

Wieloletnie doświadczenie jako trener personalny w popularnych klubach fitness w Warszawie. Specjalizacja w dietetyce i suplementacji.


Opinie Mypre
Fifi
Ocena produktu

Jedna z lepszych przedtreningówek jakie stosowałem. Brałem różne od Horse power do shock therapy ale MyPre jest kocurem strasznym !


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."