Ulotka Zdrowia
Mucovagin - globulki dopochwowe wyrób medyczny

Mucovagin - globulki dopochwowe wyrób medyczny

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Verco
  • Pojemność: 10 sztuk
  • Postać: globulki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Mucovagin

Mucovagin globulki dopochwowe to preparat, który wspiera proces gojenia i regeneruje błony śluzowe pochwy. Jego głównym składnikiem jest kwas hialuronowy, który łączy się z wilgotną wydzieliną błony śluzowej pochwy, tworząc na jej powierzchni żelową powłokę. Stanowi barierę ochronną przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych na pochwę.

Mucovagin globulki dopochwowe - zalecenia 

Polecany jest szczególnie w stanach atrofii i dystrofii pochwy. Ułatwia gojenie ran po porodzie i zabiegach ginekologicznych. Ułatwia łagodzenie stanów zapalnych i pomaga zmniejszyć dyskomfort spowodowany suchością błony śluzowej pochwy związanej z wiekiem lub niedoborem estrogenów na skutek menopauzy. Powinien być stosowany również przy suchości i dyskomforcie okolic intymnych, w przypadku bólu i dyskomfortu podczas stosunku płciowego, w okresie menopauzy, w celu odbudowy nabłonka pochwy, w przypadku braku chęci lub możliwości stosowania hormonalnej terapii zastępczej, po porodzie i w trakcie karmienia piersią, po zabiegach i operacjach ginekologicznych oraz w celu poprawy jakości życia intymnego.

1 globulkę dopochwową należy umieścić w pochwie przed snem.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Mucovagin

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."