Ulotka Zdrowia
MSM, 500 mg Naturalne wsparcie dla stawów - Singularis

MSM, 500 mg Naturalne wsparcie dla stawów - Singularis

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Singularis
  • Pojemność: 120 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu MSM, 500 mg Naturalne wsparcie dla stawów

MSM, 500 mg Superior to suplement diety, który powinny stosować osoby dorosłe dbające o stawy i kości, a także osoby odczuwające dyskomfort podczas poruszania. Głównym składnikiem preparatu jest siarka organiczna, która wykazuje niezwykłe właściwości lecznicze i profilaktyczne. Preparat mogą stosować osoby dorosłe oraz dzieci powyżej 12 roku życia.

Siarka organiczna zawarta w preparacie wspomaga odbudowę włosów, mięśni i stawów. Wzmacnia osłabione komórki, stymuluje leczenie uszkodzonej skóry, a także wzmacnia tkankę łączną. Pomaga walczyć z osteoporozą, a także przyczynia się do wzmocnienia błony śluzowej.

Preparat zalecany jest w przypadku, gdy występują choroby zwyrodnieniowe stawów, fibromialgia, bóle pleców, bóle mięśni, migreny, zapalenie kaletki, zespół cieśni, a także blizny po operacji.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie MSM, 500 mg Naturalne wsparcie dla stawów

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."