Ulotka Zdrowia
Morwa biała - Zioła do zaparzania, 40 g DOZ

Morwa biała - Zioła do zaparzania, 40 g DOZ

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: DOZ S.A.
  • Pojemność: 40 g
  • Postać: ziarno
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Morwa biała

Morwa biała, zioła do zaparzania, 40 g. dostępna jest w czterdziestu gramowym opakowaniu i ma postać liści przeznaczonych do zaparzania.

Morwa biała, zioła do zaparzania, 40 g.

W opakowaniu znajdują się jedynie liście, które przeszły przez staranną selekcję, przy tym jest to produkt całkowicie naturalny. Właściwości morwy białej sprzyjają zachowaniu pełnej i właściwej równowagi w procesach reakcji chemicznych węglowodanów obecnych w całym organizmie. Morwa ma postać suszu, którego jedną łyżeczkę należy przed spożyciem zalać wrzątkiem i odczekać kilka minut, aż dojdzie do pełnego zaparzenia. Aby produkt nie zmienił swojej formy i właściwości, powinien być przechowywany w odpowiednich warunkach, tj. bez bezpośredniego wystawienia na wilgoć i działanie promieni słonecznych. Należy uważać, by opakowanie pełne suszu nie znalazło się w rękach dzieci, bez kontroli osób dorosłych.

Skład Morwa biała, zioła do zaparzania, 40 g.

liść morwy białej (Morus alba)

Masa netto
40 g

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Morwa biała

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."