Ulotka Zdrowia
Morwa biała - Zioła do zaparzania, 30 g DOZ

Morwa biała - Zioła do zaparzania, 30 g DOZ

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: DOZ S.A.
  • Pojemność: 30 sztuk
  • Postać: torebki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Morwa biała

Morwa biała, zioła do zaparzania, 2 g, 30 saszetek to suplement diety umieszczony w biodegradowalnych torebkach uwalniających niezwykły smak i aromat ziół. Picie takiego naparu przyczyni się do prawidłowego metabolizmu węglowodanów. Najlepsze efekty uzyskasz pijąc dwie filiżanki naparu dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Torebkę ziół należy zaparzyć w 200 mln wrzącej wody i parzyć pod przykryciem przez 5-10 minut. Nie jest wskazane łączenie naparu z morwy z lekami przeciwbólowymi. Jeżeli zauważysz przebarwienia na torebce, nie obawiaj się – jest to naturalny efekt kontaktu ziół z materiałem opakowania.

Składniki 1 torebka zawiera: 2 g wysuszonych i rozdrobnionych liści morwy białej (Morus alba).

Wartość odżywcza w 100 ml naparu herbatki Dzienna porcja produktu (napar z 2 torebek po 2 g)
Wartość energetyczna 13kJ/3 kcal 52kJ/12 kcal
Białko < 0,5 g < 0,5 g
Sól 0,03 g 0,12 g

Zawiera znikome ilości: tłuszczu (w tym kwasów tłuszczowych nasyconych), węglowodanów (w tym cukrów). Zawartość soli wynika z obecności naturalnie występującego sodu.

Masa netto
60 g

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Morwa biała

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."