Ulotka Zdrowia
Monohydrat kreatyny 150 g - Prozis

Monohydrat kreatyny 150 g - Prozis

Ocena na podstawie 3 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Prozis
  • Pojemność: 150 g
  • Postać: proszek
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Monohydrat kreatyny 150 g

Monohydrat Kreantyny Prozis pozwoli czerpać maksymalne korzyści z intensywnych treningów. Oryginalna suplementacja kreatyną wspomaga produkcję energii i kompleksowo uzupełnia obecność enzymu w organizmie. 

Monohydrat Kreatyny 150 g Pozis - twoja ukryta siła

Produkowana w organizmie kreatyna jest odpowiedzialna za produkcję energii, która szczególnie jest potrzebna osobom wykonującym intensywne i wielogodzinne treningi siłowe. Jej działanie anaboliczne przyczynia się do szybkiej i pełnej regeneracji mięśni.

Monohydrat Kreatyny Prozis jest najskuteczniejszym sposobem na podniesienie sprawności siłowej i energetycznej. Według raportu Sports Nutrition International Society z 2007 roku suplementacja rekomendowanym preparatem efektywnie wpływa na budowanie tzw. chudej masy mięśniowej. 

Działanie dla wymagających Monohydrat kreatyny 150 g - Prozis

Udowodnione działanie kreatyny to szereg korzyści dla organizmu. Do najważniejszych należą:

  • większa koncentracja fosfokreatyny w mięśniach, która niezwłocznie dostarcza rezerw koniecznych do produkcji ATP w trakcie wysiłku fizycznego;
  • błyskawiczna resynteza fosfokreatyny w trakcie wysiłku i po nim;
  • optymalizacja spadku PH mięśni podczas treningu - zminimalizowanie spadku PH
  • większa wytrzymałość wysiłkowa
  • zwiększona energia i siła.  
Jacek K

Jacek K, Trener personalny

Wieloletnie doświadczenie jako trener personalny w popularnych klubach fitness w Warszawie. Specjalizacja w dietetyce i suplementacji.


Opinie Monohydrat kreatyny 150 g
Kupilem !
Ocena produktu

Również zamawiam wygląda to naprawdę dobrze !


Zbych
Ocena produktu

Super niska cena ! Brawo już wiem co będzie zamówione od nowego roku !


Weronika
Ocena produktu

Polecam! W szczególności o smaku pomarańczy


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."