Ulotka Zdrowia
Monohydrat kreatyny - Nowe wersje smakowanie Myprotein

Monohydrat kreatyny - Nowe wersje smakowanie Myprotein

Ocena na podstawie 4 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Myprotein
  • Pojemność: 250g 500g 1kg
  • Postać: proszek
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Monohydrat kreatyny

Monohydrat kreatyny to jeden z najlepszych dostępnych form kreatyny, która została przebadana pod różnymi kątami. Jego skuteczność została potwierdzona w licznych testach.

Zostało stwierdzone, że pozytywnie wpływa na organizm osób aktywnych fizycznie, które uprawiają sport zawodowo, ale i rekreacyjne. Preparat ten mogą stosować zarówno sportowcy płci żeńskiej, jak i męskiej. Produkt pomaga zwiększać sprawność fizyczną w kolejnych krótkotrwałych seriach, a także podczas ćwiczeń o wysokiej intensywności. Monohydrat kreatyny jest dostępny w ciekawych smakach, w tym m.in. Peach Mango, Cherry Limeade i Sour Red Raspberry.

Monohydrat kreatyny Myprotein - dawkowanie 

Monohydrat kreatyny w porcji 5 g należy przyjmować albo przed albo po treningu. Preparat należy zmieszać z białkiem serwatkowym i węglowodanami, aby zwiększyć jego przyswajalność przez mięśnie. Preparat należy dodać do wody i wymieszać. Ważne jest, aby po 8 tygodniach codziennego stosowania przerwać kurację na tydzień. Po tym czasie ponownie można wrócić do jego stosowania przez kolejne 8 tygodni. Substancja ta nie jest wskazana dla dzieci, ponieważ zawiera E129, składnik wpływający negatywnie na koncentrację.

Zawartość w porcji: 5g kreatyny jednowodnej

Zwracamy uwagę, że informacje dotyczące składników odżywczych odnoszą się do wersji bezsmakowej. W przypadku wersji smakowych zawartość kreatyny jednowodnej jest niższa o około 0,75g w porcji.

Jacek K

Jacek K, Trener personalny

Wieloletnie doświadczenie jako trener personalny w popularnych klubach fitness w Warszawie. Specjalizacja w dietetyce i suplementacji.


Opinie Monohydrat kreatyny
Felek
Ocena produktu

Podstawowa dobra kreatyna ! Nic więcej nie potrzebujemy


Salamon
Ocena produktu

Bardzo fajnie zatrzymuje wodę. Szybkie dobre widoczne efekty !


Kuba
Ocena produktu

Potwierdzam bardzo dobra rozpuszczalność. Zalecam bezsmakową


Mateo
Ocena produktu

Jedną z lepszych moim zdaniem kreatyn jest pozbawiona wszystkich dodatków itp dzięki czemu stosujesz czysta kreatyne w trochę wyższej cenie niż pozostałe


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."