Ulotka Zdrowia
Momentum - Tabletki na lepszą pamięć i koncentrację

Momentum - Tabletki na lepszą pamięć i koncentrację

Ocena na podstawie 4 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

 • Pojemność: 60 sztuk
 • Postać: kapsułki
 • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Momentum

Ludzki mózg kryje jeszcze przed naukowcami wiele tajemnic. Nie został w pełni zbadany. Udało się ustalić, że wpływ na jego funkcjonowanie mają aktywność fizyczna, dieta, sen, odpoczynek i ilość stresu. Niestety, zmęczony człowiek zaczyna mieć problemy z koncentracją. Momentum to odpowiedź na potrzeby tych osób.

Z przeprowadzonych badań wynika, że 7/10 Polaków ma problemy z koncentracją i skupieniem się na aktualnie wykonywanym zadaniu. Jeśli Ciebie również dotyka ta dolegliwość, postaw na rozwiązanie, które będzie skuteczne. Rozpocznij przyjmowanie Momentum. Nawet w najgłośniejszym pomieszczeniu będziesz mógł skupić się na wykonywanym zadaniu. Nic nie będzie Cię rozpraszało.

Składniki wpływające na pracę mózgu Momentum

Mózg może prawidłowo funkcjonować jedynie wtedy, gdy dieta jest prowadzona we właściwy sposób. Można uzupełniać braki niektórych substancji poprzez przyjmowanie Momentum. Preparat zawiera substancje, które pozytywnie wpływają na pracę wielu obszarów mózgu. Dzięki naturalnemu pochodzeniu składników, nie ma możliwości, aby preparat wpłynąć negatywnie na zdrowie. Nie znajdziesz tu glutenu, laktozy czy substancji modyfikowanych genetycznie. Głównymi składnikami tego środka są:

 • Tyrozyna – odgrywa bardzo duże znaczenie w metabolizmie mózgu i produkcji neuroprzekaźników. Zwiększa motywację oraz odporność na stres. Pobudza produkcję dopaminy i noradrenaliny odpowiedzialnych za szybkie myślenie i koncentrację.
 • L-Teanina – poprawia pracę naszej pamięci i wpływa na wytwarzanie dopaminy. Pozwala osiągnąć stan pełnego relaksu oraz czujność umysłu przez długi czas.
 • Chlorowodorek pirydoksyny – postać witaminy B6 wpływająca na prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego. Odpowiada za prawidłową kondycję neuronów.
 • Bacopa Monnieri – zapobiega obniżaniu koncentracji i pamięci. Pobudza ośrodkowy układ nerwowy. Ma również działanie uspokajające i antydepresyjne.

Dla sportowcy, biznesmena i nie tylko

Momentum to preparat przeznaczony dla osób, których mózg musi pracować na pełnych obrotach. Przyda się osobom, które muszą koncentrować się na konkretnym zadaniu i wykonywać je z najwyższą starannością. Produkt ten doceniają:

 • Biznesmeni chcący uzyskać lepszą koncentrację i zdolność do pracy w nawet najbardziej stresujących chwilach
 • Sportowiec chcący uzyskać lepszą koordynacje ruchową i szybką reakcję na ruchy przeciwnika
 • Analitycy potrzebujący jasnego i sprawnie działającego umysłu do łatwego zapamiętywania wzorów i wykonywania szybko trafnych analiz
 • Zawodowi gracze chcący uzyskać kontrolę nad grą. A da ją tylko odpowiednia koncentracja. Przydatny okazuje się również bystry i jasny umysł.

Wystarczy rozpocząć przyjmowanie Momentum dwa razy dziennie: rano i wieczorem przed posiłkami, aby cieszyć się z bystrego, jasnego umysły i braku problemów z koncentracją. Zdecydowanie wiele zawodów wymaga od pracowników pełnej gotowości do pracy i wielu świetnych pomysłów. Dzięki temu preparatowi możesz być stale w gotowości i tryskać energią oraz kreatywnością w miejscu pracy.

Marzena O

Marzena O, Dietetyk

Dietetyką i suplementacją podczas odchudzania zajmuję się już blisko 4 lata. Prowadzę swoich klientów indywidualnie oraz często jestem zapraszana na zajęcia grupowe, gdzie uczę uczestników zdrowo jeść i dbać o prawidłowe stosowanie suplementów.


Opinie Momentum
Lyczko
Ocena produktu

Podczas pierwszego koła sprawdziło się świetnie.. Poleciłem już koleżanką i zamówiły na sesję :D


Gu
Ocena produktu

Czas zabrać się za naukę do sesji ! Zamówiłem sobie Momentum i jestem zmotywowany do nauki ! Po sesji powiem wam jak mi poszło z tym suplementem !


Ulga
Ocena produktu

Wyczuwam że będzie to HIT tej sesji. :D


Zosia95
Ocena produktu

Problemy z koncentracją i pamięcią zaczęły się u mnie jak poszlam do pracy na wczesne zmiany poranne. Potrzebowałam cos bez recepty i w przystępnej cenie. Momentum okazalo sie starałem w 10 koncentracja i pamięć poprawily sie znacząco.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."