Ulotka Zdrowia
Molekin Osteo - Tabletki powlekane, 60 szt

Molekin Osteo - Tabletki powlekane, 60 szt

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »Opis i skład produktu Molekin Osteo

Molekin Osteo to suplement diety, który zapobiega osteoporotycznym złamaniom kości i utrzymuje właściwą gęstość kości. Przeznaczony jest dla kobiet powyżej 50 roku życia.

Głównymi jego składnikami są:

  • wapń i witamina D – hamują proces utraty minerałów kostnych u kobiet w okresie pomenopauzalnym,
  • witamina K – utrzymuje w zdrowiu kości.

Na dzień należy przyjąć 1-2 tabletki preparatu. Trzeba popić je wodą i najlepiej przyjąć po posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Przyjęcie zbyt dużej ilości preparatu może wywołać efekty przeczyszczające. Produkt jest przeznaczony tylko dla dorosłych. Przeciwwskazaniem do przyjmowania preparatu jest uczulenie na którykolwiek z jego składników. Nie należy go stosować także podczas występowania gruźlicy, sarkoidozy i niektórych typów chłoniaków. Suplement należy przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Molekin Osteo składniki:

wapń z wodorostów morskich, węglan wapnia, substancja wypełniająca: celuloza, menachinon – 7 (witamina K2), cholekalcyferol (witamina D3), substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, otoczka (substancje zagęszczające: hydroksypropylometyloceluloza i hydroksypropyloceluloza, substancja wiążąca: talk, barwnik: E171).

Składniki 1 tabletka 2 tabletki
Wapń 300 mg (38%)* 600 mg (75%)*
Witamina D 25 µg (500%)* 50 µg (1000%)*
Witamina K 37,5 µg (50%)* 75 µg (100%)*

*-% referencyjnej wartości spożycia


Opinie Molekin Osteo

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."