Ulotka Zdrowia
Molekin K - Tabletki powlekane, 56 szt

Molekin K - Tabletki powlekane, 56 szt

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »Opis i skład produktu Molekin K

Molekin K to dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego, który pomaga uzupełniać braki witaminy K w organizmie. Witamina ta wpływa na prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego oraz mięśni, a także pomaga utrzymywać właściwe ciśnienie krwi. Preparat pomaga utrzymać poziom potasu w organizmie na odpowiednim poziomie.

Preparat dostępny jest w postaci tabletek powlekanych. 2-3 tabletki dziennie należy przyjmować podczas posiłku lub po jego zakończeniu. Należy popić je szklanką wody. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki.

Przeciwwskazania stosowania tabletek Molekin K

Przeciwwskazaniem do przyjmowania preparatu jest uczulenie na którykolwiek z jego składników. Produkt nie jest wskazany dla osób z ciężką chorobą nerek. Suplement należy przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci.


Opinie Molekin K

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."