Ulotka Zdrowia
Molekin D3 K2 - Tabletki powlekane, 30szt

Molekin D3 K2 - Tabletki powlekane, 30szt

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »Opis i skład produktu Molekin D3 K2

Molekin D3 + K2 to suplement diety, dzięki któremu można uzupełnić braki witaminy D i K w organizmie. Preparat pomoże w utrzymaniu zdrowych kości i zębów. Witamina D ponadto pozwoli na właściwie wykorzystanie i wchłanianie wapnia i fosforu. Pomoże utrzymać właściwy poziom wapnia we krwi i wesprze prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego.

Dla uzyskania najlepszych efektów, należy przyjmować jedną tabletkę na dzień. Trzeba popić ją wodą i najlepiej przyjąć po posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Przyjęcie zbyt dużej ilości preparatu może wywołać efekty przeczyszczające. Produkt jest przeznaczony tylko dla dorosłych.

Przeciwwskazaniem do przyjmowania preparatu jest uczulenie na którykolwiek z jego składników. Nie należy go stosować także podczas występowania gruźlicy, sarkoidozy i niektórych typów chłoniaków.

Molekin D3 + K2 skład:

Wartość odżywcza 100 g 1 tabletka
Wartość energetyczna 1010 kJ / 245 kcal 3 kJ / 0,8 kcal
Tłuszcz, w tym: kwasy tł. nasycone 1,4 g 1,4 g <0,1 g <0,1 g
Węglowodany, w tym: cukry 61 g 7,5 g 0,2 g <0,1 g
Białko 0 g 0 g
Sól 0 g 0 g
Witamina D3 15625 mcg 50 mcg (1000 %*)
Witamina K2 23438 mcg 75 mcg (100 %*)

*  % realizacji zalecanego dziennego spożycia


Opinie Molekin D3 K2

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."