Ulotka Zdrowia
Molekin D3 immuno Cynk Selen - Tabletki musujące

Molekin D3 immuno Cynk Selen - Tabletki musujące

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Natur Produkt Pharma
  • Pojemność: 20 sztuk
  • Postać: tabletki musujące
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Molekin D3 immuno Cynk Selen

Molekin D3 immuno cynk + selen to suplement diety, który dostępny jest w postaci tabletek musujących o smaku cytrynowym. Preparat wspiera funkcjonowanie układu odpornościowego oraz bierze odział we właściwym podziale komórek w organizmie.

Jego głównymi składnikami są:

  • Witamina D i cynk – pomagają utrzymać w zdrowiu kości i biorą udział w podziale komórek. Witamina D dodatkowo pomaga właściwie wykorzystać wapń i fosfor oraz utrzymuje odpowiedni poziom wapnia we krwi,
  • cynk i selen – ochraniają komórki przed stresem oksydacyjnym. Selen wspiera dodatkowo prawidłowe funkcjonowanie tarczycy.

Jedną tabletkę preparatu należy rozpuścić w 200 ml wody. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Produkt przeznaczony jest tylko dla dorosłych.

Molekin D3 immuno cynk + selen Składniki:

regulatory kwasowości: kwas cytrynowy i węglany sodu, substancja wypełniająca: sorbitole, substancja słodząca: cyklaminiany, aromaty, siarczan cynku, cholekalcyferol, selenian (IV) sodu, substancja słodząca: sacharyny, barwnik: ryboflawiny.

Zawartość składników odżywczych w zalecanej porcji dziennej (1 tabletka)
Witamina D 50 µg (1000%)*
Cynk 10 mg (100%)*
Selen 55 µg (100%)*

* - % referencyjnej wartości spożycia.


Opinie Molekin D3 immuno Cynk Selen

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."