Ulotka Zdrowia
Molekin D3 Forte 4000 j.m. - Tabletki powlekane

Molekin D3 Forte 4000 j.m. - Tabletki powlekane

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »Opis i skład produktu Molekin D3 Forte 4000 j.m.

Molekin D3 Forte 4000 j.m. to dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego, dzięki któremu można uzupełnić braki witaminy D w organizmie. Witamina ta wpływa na prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego, poprawia wykorzystanie wapnia i fosforu i utrzymuje właściwy poziom wapnia we krwi. Ponadto sprawia, że mamy zdrowe kości i zęby, a wszystkie mięśnie funkcjonują we właściwy sposób.

Preparat powinny przyjmować osoby dorosłe, które wykazują zwiększone zapotrzebowanie na witaminę D3, a także osoby starsze. Najlepszą dawką będzie jedna tabletka na dzień. Trzeba popić ją wodą i najlepiej przyjąć po posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Przyjęcie zbyt dużej ilości preparatu może wywołać efekty przeczyszczające. Preparat należy przyjmować pod nadzorem lekarza.

Przeciwwskazaniem do przyjmowania preparatu jest uczulenie na którykolwiek z jego składników. Suplement należy przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Molekin D3 Forte 4000 j.m. skład:

Wartość odżywcza 100 g produktu 1 tabletka (320 mg)
Wartość energetyczna 996 kJ / 250 kcal 3 kJ / 1 kcal
Tłuszcz, w tym: kwasy tł. nasycone 0,8 g 0,8 g <0,01 g <0,01 g
Węglowodany, w tym: cukry 57 g 3 g 0,18 g 0,009 g
Białko 0 g 0 g
Sol <0,01 g <0,01 g
Witamina D3 31250 mcg 100 mcg (2000 %*)

*) -% referencyjnej wartości spożycia.


Opinie Molekin D3 Forte 4000 j.m.

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."